Bhp Warszawa, ogrody Piła

Znalezione w internecie takie ogłoszenie i co wy na to? Wielce szanowana, wielokrotnie nagradzana konsultacja w zakresie BHP Warszawa poszukuje doświadczonego zastępcy dyrektora firmy która wykonuje ogrody (a dokładnie rzecz mówiąc ogrody Piła), który będzie kierował regionalnym biurem na południu. Jest to ekscytująca okazja do zbudowania i zarządzania nowym zespołem konsultantów ogrodów w szerokim zakresie projektów budowlanych we wszystkich sektorach. 

Jako odnoszący sukcesy dyrektor stowarzyszony, będziesz w stanie zarządzać i być odpowiedzialnym za dostarczanie usług bhp Warszawa w szerokim portfolio projektów i ułatwić otwartą komunikację między projektantem, klientem i wykonawcami. Poprowadzisz rozwój usług, rozwój biznesu, zarządzanie komercyjne i rozwój, a także zapewnisz rolę konsultanta CDM i głównego doradcy projektanta dla głównych klientów. 

Sukces Associate Director będzie miał szerokie doświadczenie w doradztwie CDM, w tym 2 lata na wyższym szczeblu. Tło projektu lub budowy jest niezbędne, podobnie jak certyfikat budowlany NEBOSH i członkostwo w APS. Więc pomyśl czy warto wejść w biznes BHP Warszawa.

Ta rola ma wyznaczoną ścieżkę do roli dyrektora Bhp i jest wspaniałą okazją dla ambitnego starszego specjalisty z CDM do zbudowania własnego zespołu i rozwijania nowych relacji z klientami przy jednoczesnym dostarczaniu istniejących projektów na południu.  Zapraszamy do kontaktu z nami – bhp Warszawa i okolice.

Drugi temat to ogrody Piła.

Zielona oaza w środku rozwoju miasta – ogrody Piła lub inne miasta z okolicy (takie jak Bydgoszcz czy też Poznań)
Ten zrównoważony miejski ogród jest naprawdę uroczą oazą z dzikimi kwiatami, warzywami i ziołami, uli i kurnikami. To, co zaczęło się jako ruchomy ogród warzywny zbudowany przez długi okres czasy, przerodziło się w społeczny projekt, który zapewnia wiele możliwości dla lokalnej młodzieży.

Jeżeli chodzi o ogrody to wszystko jest zbudowane z materiałów pochodzących z recyklingu – głównie z placu budowy – i ponad tysiąc rąk zebrało się razem, aby stworzyć ogród. Jest to wysiłek społecznościowy pod każdym względem, a projekt skupia ludzi w każdym wieku i z różnych środowisk.

Możesz skosztować pysznego jedzenia, wyhodowanego i przygotowanego w ogrodzie w restauracji Skip Garden Kitchen, aw deszczowe dni schronić się w The Hide – przytulnej marokańskiej jurcie z piecem opalanym drewnem.

Jeżeli interesują ciebie ogrody w mieście Piła to dołącz do Pokolenia Globalnego dla ogrodnictwa o zmierzchu, lub udaj się na jeden ze swoich regularnych warsztatów, gdzie możesz dowiedzieć się więcej o wszystkich rzeczach zielonych. Więcej informacji na stronie internetowej Global Generation .

Ogrody Piła – projekt jest prowadzony przez Global Generation – organizację charytatywną, która daje młodym ludziom możliwość stworzenia zrównoważonej przyszłości. Ogród jest częściowo finansowany przez Big Lottery, a strona i materiały zostały dostarczone przez The King’s Cross Partnership, BAM Nuttall, Carillion i Kier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

eighteen − 4 =