Producent borówka amerykańska!

Producent borówka amerykańska poleca trzy rodzaje owoców jagodowych. Kupujący ma do wyboru 1,5-letnie rośliny jagodowe (tylko 1,95 USD każda) (minimum 50 sztuk na zamówienie) – są to rozgałęzione, piękne rośliny. Możesz posadzić je bezpośrednio na swoim polu, nakleić lub łatwo zebrać je, aby uzyskać je bardziej ugruntowane w dużych krzakach, zanim je posadzisz. Wysyłam rolnika, który pracuje jako producent borówka amerykańska, bezpośrednio do twoich drzwi, gdy jesteś gotowy do zasadzenia tego zadania, jakoś pod koniec maja lub na początku czerwca 2019. Możesz zacząć od 600 roślin do 1200 roślin lub jakiejkolwiek ilości, którą wygodnie zaczniesz hodować. To zależy od Ciebie.

Sadzenie ładnego dużego krzewu jagodowego zwiększy wartość nieruchomości, a jednocześnie zapewni dużą korzyść podatkową, umożliwiając ubieganie się o ocenę podatku gruntów rolnych i znaczne obniżenie wysokich podatków od nieruchomości. 2-letnie rośliny jagodowe idealne do przesadzania, rozpoczynając łatę z jagód, farmę borówek jagodowych lub stoisko z owocami przydrożnymi, które przyniosą zyski na tym bardzo popularnym rynku ekologicznych jagód .

Gotowi na borówki – owoce tego lata 2019? Jako producent borówki amerykańskiej możemy dostarczyć Ci ładną mieszankę odmian roślin jagodowych na przedłużony sezon borówki, dobre zapylenie krzyżowe, duże smaczne, lepiej smakujące jagody polecane przez rolników. Kolejne 3-letnie DUŻE Krzewy jagodowe z łożyskami to krzewy jagodowe, które kupują właściciele domów i ogrodnicy. Idealny do uprawy własnych borówek ekologicznych w domu we własnym małym ogrodzie borówki amerykańskiej, plasterku, jadalnym krajobrazie, żywopłocie lub w doniczkach. Zalecamy dziesięć krzewów jagodowych na jedno gospodarstwo domowe, aby mieć wystarczającą ilość jagód do świeżego jedzenia i mrożenia przez cały rok. Możemy wysłać Ci cały pakiet odmian sezonowych – dzięki temu będziesz miał przedłużony sezon jagodowy przez całe lato. Dostarczane przez osobę jaką jest producent borówka amerykańska owoce jagodowe bezpośrednio do twoich drzwi, gdy jesteś gotowy na ich sadzenie to niezwykła wygoda – wypróbuj koniecznie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

19 − eight =