Zagęszczacz do włosów od Lion’s Hair

Daj cienkie, delikatne włosy, jakich potrzebuje wilgoć, tworząc idealne płótno dla twoich włókien włosów dzięki zagęszczaczowi do włosów Lion’s Hair. Żelowa formuła, zawierająca ultra-nawilżające składniki, jest idealnym towarzyszem dla zdrowych, gęstych włosów, a także stanowi pierwszy krok w aplikacji włókien do włosów. Nie klei się i jest bardzo lekki, a zagęszczacz do włosów pozostawia włosy gładkie, miękkie i nawilżone już po jednym użyciu. Lion’s Hair tworzy idealne płótno dla naszych Keratin Hair Fibers, co czyni go idealnym pierwszym krokiem w rutynowej aplikacji włókien. Unikalne zagęszczające polimery pozostawiają równomierny ładunek na włosach, które wiążą się jeszcze mocniej z ujemnie naładowanym końcem naszych włókien. Chociaż włosy utrzymują naturalny ładunek statyczny, nasz zagęszczacz do włosów Lion’s Hair ujednolica i wzmacnia ten ładunek, aby przedłużyć wiązanie między włosami a włóknem. Zagęszczacz do włosów Lion’s Hair pomaga również „spulchnić” nasze włókna, ponieważ dodatnio naładowane pasma włosów odpychają dodatni koniec naszych podwójnie naładowanych włókien. Dodaje to widoczną grubość i wielowymiarową objętość, dzięki czemu włókna nie wyglądają zbyt płasko. Po prostu nałóż zagęszczacz na wilgotne włosy, wyszczotkuj i pozostaw do całkowitego wyschnięcia (lub użyj suszarki do włosów, aby wzmocnić wyniki!), A następnie postępuj zgodnie z normami w przypadku włosów z keratyny.

Aby uzyskać dodatkową przyczepność i bezpieczeństwo, spryskaj nasz spray do włosów Hair Fibre Spray i pozwól mu wyschnąć. I to jest to, twoja trójstopniowa rutyna dla natychmiastowych grubszych włosów, które trwają cały dzień!

NAJWYŻSZA NAWILŻANIE – Zebraliśmy trzy niesamowite składniki nawilżające, zwane również humektantami w jednym, prostym w użyciu produkcie, aby zapewnić maksymalne rezultaty. Dzięki zdolności do utrzymywania w wodzie więcej niż własnego ciężaru, trzy składniki działają synchronicznie, aby wprowadzić długotrwałe nawodnienie do każdego pasma włosów. Kwas hialuronowy – dzięki swojej wyjątkowej zdolności do utrzymania 1000 razy większej wagi w wodzie, kwas hialuronowy przynosi intensywne nawilżenie mieszków włosowych i skóry głowy, pozostawiając je pulchne, odżywione i błyszczące. Gliceryna-Jeden z naturalnych czynników nawilżających w naszej skórze, gliceryna zapewnia niezbędną ochronę i nawodnienie każdej nici. Właściwości wilgoci gliceryny oznaczają, że może ona przyciągać wodę do siebie z niższych poziomów skóry i atmosfery. Panthenol-A pochodna witaminy B5, pantenol pomaga zablokować wilgoć na włosach i skórze głowy, aby wyglądała na błyszczącą i obszerną. Mnóstwo wilgoci oznacza także lepszy wzrost włosów, dlatego panthenol pomaga również w promowaniu zdrowych, gęstych włosów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 + nine =