Działki Szczecin

Posiadanie nieruchomości lub działki Szczecin to jedna z najlepszych decyzji, jakie można podjąć. Dzięki szybkiemu rozwojowi infrastruktury i wielu opcjom łączności kolejowej i drogowej, Szczecin staje się gorącym miejscem dla inwestycji w nieruchomości. Działki szczecin to oszałamiający projekt miejski w Szczecinie opracowany przez jednego z najbardziej znanych budowniczych i deweloperów w społeczności Szczecina. Oferuje 2 i 3 mieszkania z najwyższej klasy konstrukcją i architekturą.

Rozmieszczona na 350 akrach działka w Szczecinie oferuje dobrze zaplanowane rezydencje, powierzchnie handlowe i zieleń wokół. Projekt miejski oferuje liczne udogodnienia wokół działki Szczecin. Tak więc możesz wydobyć z siebie wewnętrznego sportowca, zapewnić zdrową rutynę fitness i po prostu oddychać świeżym powietrzem dzięki ogrodom krajobrazowym wokół miasteczka. Miasteczko oferuje wiele możliwości rekreacji, interakcji społecznych i ekspresji kulturowej.

Wraz z wystawną rezydencją i oszałamiającymi widokami, ten nowy projekt miejski w Szczecinie oferuje nabywcom domów wszystkie nowoczesne udogodnienia.
-Plac zabaw dla dzieci wraz z przedszkolem i żłobkiem,
-Przedszkole działające pod egidą Szczecina,
-Nowoczesne centrum biznesowe z w pełni wyposażonymi powierzchniami biurowymi,
-Codzienny transport do i ze miasteczka w celu złagodzenia obaw o podróż, -Spa i salon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ten − 5 =