Arkomp sklep kasy fiskalne

Arkomp sklep kasy fiskalne wyposażony jest w sprzęty najwyższej jakości. Szuflada kasowa najlepszej marki jest solidna i trwała, ponieważ jest wykonana ze stali, a jednocześnie jest antykorozyjna ze względu na czarne lakierowane proszkowo wykończenie. Szuflady ze sklepu Arkomp, który sprzedaje kasy fiskalne, są wyposażone w łożyska wałeczkowe i zatrzask, aby umożliwić przesuwanie się i otwieranie. Blokada maszyny ma cztery funkcje; szufladę można zamknąć, gdy jest zamknięta, zablokować, gdy jest otwarta, otworzyć za pomocą podłączonego urządzenia hosta elektronicznie i ręcznie.

Bezpieczeństwo, wykończenie, wytrzymałość i trwałość sprawiają, że ta kasa, kupiona w miejscu jakim jest sklep kasy fiskalne, jest jedną z najlepszych dostępnych obecnie kas elektronicznych. To urządzenie można wygodnie ustawić na ladzie lub pod blatem za pomocą wsporników montażowych. Dzięki systemowi pracownicy nie potrzebują dodatkowego szkolenia ze względu na prosty interfejs użytkownika. Możesz podzielić swoje przedmioty na kategorie, odpowiednio przeciągnąć i upuścić, spersonalizować je według własnego gustu i wyróżnić popularne przedmioty. Ponadto, jako pierwsza na świecie ekologiczna drukarka POS, urządzenie to zmniejsza zużycie papieru o 75% dzięki inteligentnemu systemowi zarządzania papierem. W związku z tym możesz poprosić klientów z miejsca, jakim jest sklep kasy fiskalne, o żądanie potwierdzeń w postaci kopii cyfrowych w wiadomości e-mail lub wiadomości.

Ponadto, aby utrzymać pracowników uśmiechniętych przez cały dzień, maszyna zakupiona w sklepie z kasami fiskalnymi ma mechanizm sugerowania opcji napiwków. Inną ważną cechą tego urządzenia jest to, że będziesz powiadamiany, gdy kończy się element, i możesz zmieniać szczegóły dowolnego elementu w czasie rzeczywistym. Co więcej, absolutnie nie ma potrzeby tworzenia innego konta przetwarzania, ponieważ możesz zabrać różne rodzaje kart, czeków, gotówki, a nawet kart podarunkowych ze swoim systemami płatności. Z płatnościami podejmowanymi zarówno offline, jak i online. Wyróżnione funkcje najlepszej kasy fiskalnej:
– Może być podłączony do aplikacji, które mogą usprawnić Twoją działalność
– Ma platformę e-mail marketingu
– Można połączyć z innym oprogramowaniem
– Różne opcje dostarczania paragonów
– W zestawie drukarka pokwitowań USB, szuflada kasowa i stojak na tableta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

five × 4 =