Bramy garażowe Gdynia

Jako właściciel domu Twoja brama garażowa prawdopodobnie nie jest pierwszą rzeczą, o której myślisz o konserwacji profilaktycznej. Zamiast tego, podobnie jak większość właścicieli domów, prawdopodobnie myślisz o dachu, fundamencie lub urządzeniach grzewczych i klimatyzacyjnych. Twoja brama garażowa jest jednak czymś, co zobaczysz, jeśli nie będziesz jej używać codziennie. Odgrywa ważną rolę w utrzymaniu domu, a co ważniejsze, rodziny, bezpieczeństwa, każdego dnia.

Być może zastanawiasz się: „jak często powinienem przeprowadzać konserwację drzwi?”
Odpowiedź na to pytanie różni się w zależności od częstotliwości korzystania z bramy garażowe Gdynia. Jeśli parkujesz samochód w garażu, prawdopodobnie używasz drzwi kilka razy dziennie i powinien być serwisowany co roku. Jeśli podobnie jak wielu z nas, twój samochód mieszka na podjeździe, a rzeczy w garażu, prawdopodobnie nie używasz drzwi tak często, ale nadal powinien być serwisowany co kilka lat. Jest to ta sama koncepcja, co konserwacja samochodu, im więcej jeździsz, tym częściej musisz wymieniać olej i dostrajać go. Twój system bram garażowych jest taki sam, im lepiej go utrzymasz, tym dłużej będzie trwał.

Co obejmuje serwisowanie moich drzwi garażowych i systemu otwierającego? Właściciele domów są zaskoczeni, gdy dowiadują się wszystkiego, co robimy, gdy obsługujemy ich system bram garażowych. Kiedy jeden z doświadczonych techników w bramach garażowych Dave’a dokona usługi na twoich drzwiach i otwieraczu, możesz być pewien, że jest dokładny! Nasi technicy, specjaliści z firmy Apus, używają 27-punktowej listy kontrolnej, aby zapewnić kontrolę każdej części systemu. Dbamy o to, aby wszystko zostało przetestowane, nasmarowane, wyregulowane i wyważone, a także dokonywanie wszelkich drobnych napraw. Po zakończeniu serwisowania bramy garażowej i systemu otwierającego będą w najlepszym możliwym stanie.

Sprawdzanie bezpieczeństwa to duża część obsługi elementów Twojego domu, takich jak bramy garażowe Gdynia. Twoja brama garażowa jest dużą i ruchomą częścią domu. Wadliwe drzwi stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa każdego członka gospodarstwa domowego, zarówno dwunożnego, jak i czteronożnego. Gdy bramy garażowe Gdynia działają nieprawidłowo, mogą się potencjalnie zamknąć, wyrządzając szkodę rodzinie, zwierzęciu lub niszcząc Twój samochód. Bramy mogą się nagle zamknąć lub nie otworzyć całkowicie zgodnie z oczekiwaniami. Tak czy inaczej, może to stanowić poważne zagrożenie bezpieczeństwa.

Zaplanuj dzisiaj roczną konserwację bramy garażowej Gdynia, aby mieć pewność, że wszelkie potencjalnie niebezpieczne problemy zostaną sprawdzone i naprawione w odpowiednim czasie! Konserwacja może obniżyć koszty naprawy. Im dłużej problem z bramą garażową trwa bez naprawy, tym droższy może być. Wiele problemów z czasem ulegnie degradacji i pogorszy się. Zamiast zwykłej naprawy, nienadzorowana naprawa może z czasem stać się zamiennikiem. Niezrównoważone drzwi lub rolka, które nie poruszają się prawidłowo, mogą nadmiernie obciążać otwieracz do drzwi garażowych, znacznie skracając jego żywotność. Otwieracz, który otwiera się lub zamyka z niewłaściwą prędkością, może potencjalnie spowodować uszkodzenie strukturalne drzwi. Jako właściciel domu nie chcesz zajmować się żadnym z tych problemów – uwierz nam, specjalistom firmy Apus z Gdyni!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5 × three =