Na Dole oferuje wynajem pokoje Wejherowo

Co zapewniamy oferując wynajem pokoje w Wejherowie na wakacje? Ponieważ wszystkie nieruchomości do wynajęcia w Wejherowie to domy, w których znajdują się pokoje hotelowe, są one w pełni umeblowane i obejmują salon, kuchnię oraz sypialnie i łazienki, zgodnie z opisem na każdej stronie szczegółów nieruchomości. W kuchni znajdują się przybory kuchenne, garnki i patelnie, ścierki do naczyń, uchwyty do garnków, sztućce, naczynia, szklane naczynia i korkociąg. Wynajem pokoje Wejherowo zawiera także standardowe urządzenia obejmują lodówkę, kuchenkę mikrofalową, kuchenkę, toster i ekspres do kawy.

Niektóre nieruchomości oferujące wynajem pokoje Wejherowo są wyposażone w dodatkowe przedmioty; proszę zapoznać się z pełną listą udogodnień dla konkretnej nieruchomości. Jeśli potrzebujesz specjalnych przedmiotów, takich jak wagi kuchenne lub roboty kuchenne, najlepiej zabrać ze sobą własne.
– Pościel i ręczniki kąpielowe (ręczniki kąpielowe, ręczniki do rąk i ściereczki do twarzy) są świadczone zgodnie z reklamowanym obłożeniem nieruchomości. Przed przyjazdem łóżka będą ścielone pościelą, poduszkami, kocami i narzutami, z wyjątkiem kojców, pryczy, futonów i sof.

Nieruchomość, która oferuje wynajem pokoi w mieście Wejherowo obejmuje podstawowe artykuły gospodarstwa domowego, takie jak miotły i kosze na śmieci. Wiele (ale nie wszystkie) nieruchomości ma telefony stacjonarne do połączeń lokalnych. Proszę zapoznać się z pełną listą udogodnień dla konkretnej nieruchomości. Klimatyzacja, ręczniki plażowe, wanny z hydromasażem, telewizory, odtwarzacze DVD, meble na werandzie, grille, doki, gry i sprzęt rekreacyjny oraz inne udogodnienia są dostarczane przez gospodarza za zgodą właściciela i nie są gwarantowane dla osób, które zarezerwowały wynajem pokoje Wejherowo.

Szczegółowe informacje odnośnie elementów wyposażenia pokoju można znaleźć na pełnej liście udogodnień dla konkretnej nieruchomości. Goście otrzymają również zestaw powitalny. Zestaw powitalny pomoże Ci rozpocząć wakacje, zapewniając kilka dodatkowych potrzeb, takich jak:
– Jedna mini butelka mydła do naczyń
– Jedno opakowanie lub pojemnik na detergent do jednorazowego użytku w zmywarce
– Jedna gąbka kuchenna
– Jedno opakowanie lub pojemnik na detergent do prania
– Jedna torba na śmieci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

four × two =