Sala weselna Chmielno

Sala weselna Chmielno to idealne miejsce agroturystyczne, w którym można świętować wesele na Kaszubach, ponieważ może zagwarantować bajkową lokalizację, wysoką jakość usług, piękne pokoje i apartamenty oraz własną restaurację. Ustawienie idealnie nadaje się na organizację wszelkiego rodzaju wydarzeń specjalnych, takich jak przyjęcie weselne. Obiekt, jakim jest sala weselna Chmielno, jest miejscem, w którym można się zrelaksować i cieszyć się spokojem, w otoczeniu piękna Matki Natury.

Oferta, którą przygotowaliśmy dla małżeństw, naprawdę obejmuje wszystko. Ceremonia może odbyć się na świeżym powietrzu w pięknym ogrodzie willi lub w samej willi na tle starych domów wiejskich w miejscu, które niewątpliwie zapewni wyjątkowy i oryginalny urok wydarzeniu. Na zewnątrz willi znajduje się jedno z najpiękniejszych miejsc na Kaszubach, w którym można zorganizować ślub i gdzieś, gdzie małżonkowie i ich goście będą mogli naprawdę dobrze spędzić cały dzień razem.

Bankiet weselny można zorganizować w ogrodzie willi w otoczeniu, które nada magicznej atmosferze podczas dnia. Możesz cieszyć się lunchem wygrzewającym się w świetle dziennym lub rozważyć rozświetloną księżycem kolację. Nie zapominajmy też o wewnętrznych pokojach recepcyjnych i panoramicznym tarasie, które zostały utworzone z części historycznej stajni i mogą pomieścić do 60 osób. Wszystko jest załatwione, aż do najdrobniejszych szczegółów przez profesjonalnego planistę ślubu. Oczywiście całe wydarzenie zakończy bankiet weselny w sali weselnej na Kaszubach. Para ślubna może wybrać menu razem z szefem kuchni z miejsca jakim jest sala weselna Chmielno, który zarządza restauracją, która oferuje nowoczesne dania kuchni kaszubskiej z nowoczesnymi akcentami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5 × 2 =