Czy metoda Rife działa na boreliozę?

Na jednej z konferencji medycznych dotyczących boreliozy jeden doktor prowadzący klinikę stosującą metodę Rife, oświadczył, że nigdy nie spotkał pacjenta, który cierpiał na przewlekłą boreliozę, który został wyleczony przez antybiotyki. Wszystkie osoby, z którymi rozmawiał, które zostały wyleczone z przewlekłej boreliozy, pracowały z holistycznymi specjalistami od diety, ziół i specjalnych produktów przez długi czas, ponieważ antybiotyki dały im tylko tymczasowe wyniki – co innego metoda Rife, która okazała się niezwykle skuteczna w wielu przypadkach.

Jeśli pacjent dowie się, że ma boreliozę wkrótce po zarażeniu, wówczas antybiotyki w wysokich dawkach mogą wyeliminować krętki i spowodować wyleczenie, ale jeśli najprawdopodobniej zostały już zakażone przez wiele miesięcy lub lat, wydaje się, że antybiotyki po prostu nie mogą się dostać do wszystkich miejsc, w których teraz mieszkają, aby zabić ich wszystkich – w takim przypadku metoda Rife wydaje się być najlepszą kuracją dla chorego.

Pacjenci z boreliozą wymagają dostosowania dawek suplementów, specjalistycznej diety, aby metoda Rife mogła zadziałać przeciw boreliozie. Rzadko zdarza się, aby pacjent stosował te same produkty przeciw boreliozie, które testował na początku terapii – dlatego specjaliści z instytutu Borela stosujący metodę Rife sprawiają piecze nad swoimi pacjentami i dostosowują metody pod indywidualne wymagania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

thirteen − 4 =