Żaluzje na oranżerie i rolety dachowe

KTÓRE ZASŁONY DO WYBORU DO OKIEN DACHOWYCH PŁASKICH? Rolety dachowe i plisowane żaluzje mogą być montowane w oknach z płaskim dachem, aby uzyskać estetyczne rozwiązanie. Markiza zasilana energią słoneczną, która znajduje się między kopułą a szkłem, jest opcją dla pomieszczenia, które się nagrzewa. Tam, gdzie jest większa powierzchnia szkła do pokrycia lub podniesiona latarnia z wieloma niezręcznymi kątami, potrzebujesz żaluzji, która rozciąga się na całą powierzchnię na wysokości sufitu, albo zamocowaną w zagłębieniu okna dachowego, albo zamontowaną na suficie. Ślepy materiał jest utrzymywany w prowadnicach po obu stronach, a naprężone druty podporowe zapewniają, że nie ma ugięcia. żaluzje na dachu i ścianach przeszklonego przedłużenia.

Unikalny bezprzewodowy system literowy łączy prywatność i kontrolę światła, umożliwiając podnoszenie lub opuszczanie żaluzji i rolet od góry i od dołu jednocześnie. Rolety dachowe mają termicznie wydajną konstrukcję o strukturze plastra miodu, która skutecznie chroni przez ciepłem i światłem.

JAK ZACIENIĆ SZKLANY DACH?
Tradycyjne oranżerie mają solidne ramy, więc montaż żaluzji nie stanowi problemu. W prawdziwym przedłużeniu szklanej skrzynki nie ma ramy, do której można przymocować żaluzje, ale jeśli przedłużenie ma wsparcie strukturalne na końcach, żaluzje i rolety dachowe można przymocować do tego lub przymocować do cienkiej dodatkowej ramy. Rolety dachowe mogą poruszać się po napiętych kablach, a mechanizmy dyskretnie ukryte.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

seventeen + four =