Biustonosze Anita dla amazonek

W moich badaniach dowiedziałem się, że wiele osób prosiło, aby pewna firma tworzyła biustonosze Anita dla amazonek dostosowane do potrzeb osób z rakiem piersi. Nie zrobili tego, a pracownicy handlowi nie są szkoleni, aby pasować do osób, które przeszły operacje piersi. Jednak firma co miesiąc wysyła mi bezpłatny kupon na swoje inne zniżki. Mówię, że zachowaj bezpłatny kupon i użyj tych pieniędzy na badania i stwórz stanik dla pań, które przeszły operację piersi.


Które biustonosze Anita dla amazonek wybrać zależy od tego, jaki rodzaj operacji miałeś Wybór stanika zależy od rodzaju operacji i terapii. W Juliany zdiagnozowano potrójnie ujemnego raka piersi w 2010 roku w wieku 45 lat, kiedy była w czwartym miesiącu ciąży z synem. Miała jednostronną mastektomię i chemioterapię po czym musiała nosić biustonosz Anita dla amazonki. Kiedy urodził się jej syn, miał pełną głowę, ale była łysa, mówi. Czuła się zmuszona do stworzenia swojej linii ubrań, aby zaspokoić własne potrzeby.

Istnieje wiele rodzajów operacji raka piersi: lumpektomia, mastektomia jednostronna i dwustronna. Niektórzy usunęli wiele węzłów chłonnych, a niektórzy tylko węzeł wartowniczy. Niektóre miały promieniowanie, które spowodowało oparzenia skóry, inne nie. Ważne zatem aby dobrać biustonosze Anita dla amazonek indywidualnie, bo każda kobieta ma inne przeszkody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

19 + twelve =