Kancelaria adwokacka Poznań zatrudnia nowych pracowników!

Jedną z najbardziej frustrujących rzeczy dla prawników bocznych jest ubieganie się o stanowiska w kancelariach prawnych w Poznaniu, a następnie brak odpowiedzi od firm. Może się to zdarzyć, gdy kandydat wysłał podanie i czeka na odpowiedź lub po przejściu przez kandydata rozmowy kwalifikacyjnej w firmie. Jest wiele powodów, dla których tak się dzieje, i aby zrozumieć to zjawisko, najpierw musisz zrozumieć, jak odbywa się rekrutacja boczna w większości firm prawniczych.

Kancelaria adwokacka Poznań rekrutuje na dwa sposoby. Pierwszym sposobem jest nawiązanie kontaktu przez osobę rekrutującą lub kandydata osoby rekrutującej z działem rekrutacyjnym firmy prawniczej. Drugi sposób polega na nawiązaniu kontaktu przez osobę rekrutującą lub kandydata osoby rekrutującej z partnerem, współpracownikiem lub kimś innym w firmie, którą osoba rekrutująca lub kandydat osobiście zna. Jeśli aplikujesz do dużej, ważnej Kancelarii adwokackiej Poznań, prawie zawsze powinieneś skorzystać z pierwszej drogi i przejść przez dział rekrutacji firmy. Jeśli jednak ubiegasz się o przyjęcie do mniejszej firmy, takiej jak kancelaria adwokacka Poznań, powinieneś udać się do kogoś, kogo znasz.

Życiorys, który trafia do wyznaczonej osoby rekrutującej w dziale rekrutacji, prawie zawsze i tak trafia do partnera. Kancelaria adwokacka Poznań czeka na Twoje zgłoszenie – pamiętaj jednak, że musisz spełnić konkretne wymagania!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sixteen − seven =