Agroturystyka Kościerzyna zaprasza do rezerwacji wczasów!

Ponieważ jest tak wiele różnych miejsc noclegowych takich jak agroturystyka Kościerzyna, doświadczenia do wyboru są nieograniczone. Możesz nauczyć się podstawowych umiejętności rolniczych: jak karmić zwierzęta, doić krowy, zbierać kurze jaja, ścinać owce, być pasterzem przez jeden dzień, opiekować się końmi, a dzieci mogą jeździć na osiołkach.

Agroturystyka Kościerzyna umożliwi Ci opiekę się ogrodem warzywnym: podlewanie roślin, zbieranie warzyw, pomoc w orce, stosowanie technik organicznych itp. Zrób wino lub cydr: spójrz na nasze trasy wina, aby zobaczyć wszystkie oferowane przez nich działania. W środku lasu lub na morzu: rozpoznaj orzechy i jagody, dowiedz się, jak znaleźć grzyby, chodź ścieżkami, które znają tylko miejscowi, spróbuj zostać żeglarzem na jeden dzień!


Agroturystyka Kościerzyna umożliwi także robienie potraw: dżem, śmieci, jogurt, ser, miód… Wszystko jest pyszne. Twórz rzeczy własnymi rękami: naucz się robić naturalne dekoracje lub olejki aromatyczne, eksperymentuj z ceramiką i ceramiką itp. Ciesz się najbardziej oryginalnymi festiwalami: wiele jest związanych z rolnictwem, takich jak zbiory wina lub targi pasterzy! Agroturystyka w Kościerzynie zaprasza – noclegi, wyżywienie i moc atrakcji bliskich naturze!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

19 − 19 =