Jak działa kriolipoliza Łódź i czy jest skuteczna?

Co to jest kriolipoliza Łódź? To naturalna eliminacja tłuszczu! Kriolipoliza Łódź to metoda polegająca na zwalczaniu komórek tłuszczowych za pomocą zimna. Jest to bezpieczna i niezawodna metoda, która nie wymaga operacji ani znieczulenia. Wszyscy jesteśmy zaznajomieni z terapiami przeziębieniem, takimi jak okład z lodu na napięte mięśnie i stawy. Coolsculpting działa na zasadzie kriolipolizy Łódź, wykorzystując kontrolowane zamrażanie do chłodzenia komórek tłuszczowych do momentu ich krystalizacji. Następnie organizm w naturalny sposób stopniowo pozbywa się komórek tłuszczowych.

Jak dokładnie przebiega proces jakim jest kriolipoliza Łódź?
Jest to wyjaśnione na poniższych ilustracjach. Po 35 minutach zabiegu komórki tłuszczowe zostają zamrożone, a następnie w kolejnych tygodniach ulegają rozkładowi, pozostawiając organizm w naturalny sposób.

Metodę odkryto podczas badań, aby sprawdzić wpływ zimna na komórki ciała. Wyniki wykazały, że komórki tłuszczowe reagują silniej na zimno niż inne komórki (na przykład mięśnie, nerwy lub komórki narządów). Komórki tłuszczowe zaczynają krystalizować w 4 stopniach Celsjusza. Coolsculpting z przyjemnością wykorzystuje to zachowanie komórek tłuszczowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

9 − 5 =