Domy na sprzedaż Szczecin, a oferta agenta

Chociaż agent może zaoferować obniżenie ceny za domy na sprzedaż Szczecin, aby zrekompensować ci brak własnego agenta, te rzekome oszczędności mogą zostać zrekompensowane przez brak kogoś, kto stawi twoje interesy na pierwszym miejscu i odpowiednio negocjuje.

Czy charakteryzuje się podwójna agencja nieruchomości ze Szczecina?
Podwójna agencja oferująca domy na sprzedaż Szczecin jest niedozwolona w wielu miejscach, ponieważ może spowodować konflikt (zarówno postrzegany, jak i rzeczywisty), gdy ta sama osoba próbuje bronić obu stron. W niektórych częściach kraju, w tym w Szczecinie, ten sam agent może reprezentować obie strony jako „pośrednik transakcyjny”, w którym osoba rezygnuje z bycia adwokatem którejkolwiek ze stron i po prostu pośredniczy w transakcji. Taka aranżacja może być również skomplikowana, ponieważ pośrednikowi w obrocie nieruchomościami, takimi jak domy na sprzedaż Szczecin, może być trudno porzucić relację adwokata, którą mógł wcześniej rozwinąć z jedną stroną.

Niezależnie od tego, czy ktoś pracuje jako podwójny agent, czy pośrednik transakcyjny, często zdarza się, że agent i tak pobiera pełną prowizję za sprzedane domy na sprzedaż Szczecin oferowaną obu stronom, co pozostawia kupującego i sprzedającego w tej samej sytuacji. Decydując się na współpracę z agentem sprzedawcy domu, postępuj bardzo ostrożnie i zadawaj wiele pytań.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 × 3 =