Na jakich platformach robić transmisje na żywo?

Miliony ludzi codziennie przesyłają strumieniowo transmisje na żywo za pomocą smartfonów. Dzieje się tak głównie za pośrednictwem bezpłatnych aplikacji umożliwiających transmisje na żywo . Te platformy są świetne pod wieloma względami. Po pierwsze, są wolni. Pozwalają ludziom natychmiast rozpocząć nadawanie. Umożliwiają również bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe z jednego urządzenia przenośnego.

Nic dziwnego, że te aplikacje stały się tak popularne. Znajduje to odzwierciedlenie w przypadku aplikacji do przesyłania strumieniowego na żywo na komputery stacjonarne. Inne bezpłatne platformy do transmisji na żywo umożliwiają każdemu nadawanie z kamery internetowej. To szybkie i łatwe. Bezpłatne usługi mają jednak kilka poważnych wad w porównaniu z profesjonalnymi transmisjami strumieniowymi na żywo i platformami wideo online na żądanie.

Po pierwsze platformy do transmisji na żywo , nie pozwalają Ci kontrolować treści. Są również oznaczone marką w celu promowania własnej firmy. Osadzanie może powodować problemy. Wezwania do działania są słabo zintegrowane. Zarabianie na transmisjach na żywo jest skomplikowane i często niemożliwe. I mogliśmy kontynuować. Pomimo tych ograniczeń bezpłatne aplikacje i platformy pomagają społeczeństwu przyzwyczaić się do idei nadawania (i oglądania) wideo w czasie rzeczywistym. Pomagają niszowej branży dotrzeć do kieszeni wszystkich i przekształca nadawanie jako całość. Aplikacje są świetne, nie zrozum mnie źle. Ale za darmo idzie tylko do tej pory. Funkcje to prawdziwy chleb powszedni rozwiązań do transmisji na żywo. Znane aplikacje często są blokowane, a nawet jeśli nie, nie robią właściwego wrażenia. Bardziej wymagający użytkownicy zwykle chcą profesjonalnego hostingu wideo i usługi przesyłania strumieniowego na żywo. Ci dostawcy oferują funkcje cenne dla zaawansowanych użytkowników. Zasadniczo zapewniamy infrastrukturę, oprogramowanie i wiedzę techniczną, aby wszystko działało dobrze gdy trwają transmisje na żywo. Użytkownicy płacą prostą miesięczną opłatę (lub opłatę za zdarzenie zależną od przepustowości), aby uzyskać do niej dostęp.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

five + 19 =