Home staging Warszawa a wyższa cena nieruchomości

Home staging Warszawa może pomóc w osiągnięciu tego celu i zostało udowodnione, że przyciąga więcej zainteresowanych kupujących i sprzedaje dom szybciej i za więcej pieniędzy. W rzeczywistości 85 procent domów wystawianych sprzedaje się za 5 do 23 procent powyżej ceny katalogowej, a według danych powodem tego jest Home staging Warszawa.

Wyobraź to sobie. Sprzedajesz swój dom i przechodzisz do większych i lepszych rzeczy. Podekscytowany kolejnym rozdziałem swojego życia, ostatnią rzeczą, na którą chcesz wydać ciężko zarobione pieniądze i cenny czas, jest przygotowanie domu, który sprzedajesz, do pokazania. Poza tym lubisz swój dom takim, jaki jest. Uwielbiasz wybrane przez siebie kolory farb, Twoje szafki są idealne i każdy potencjalny nabywca miałby szczęście tam mieszkać.

Po co wydawać pieniądze na zmianę rzeczy, jeśli nawet nie możesz cieszyć się wynikami? W końcu się wyprowadzasz, a home staging może Ci pomóc sprzedać drożej. Dlaczego nie pozwolić, by następny właściciel się tym zajął? Zmiana i aktualizacja domu to dużo pracy i nie zawsze jest to łatwe. Może to zająć czas i pieniądze, których wielu ludzi nie chce wydać. Ale jeśli Twoim celem jest sprzedaż luksusowego domu za najwyższe ceny, musisz upewnić się, że jest w jak najlepszym stanie. Oprócz oczywistych poprawek (takich jak przetarta farba lub nieszczelna instalacja wodociągowa) i ogólnej konserwacji, przygotowanie domu do sprzedaży często wymaga pomocy profesjonalnego home stager’a który wykona home staging Warszawa – kogoś, kto wie, jak sprawić, by pusty lub zagracony dom wyglądał jak dom nadający się do zamieszkania. Oprócz barier finansowych należy również wziąć pod uwagę blokady emocjonalne. Sprzedawcy czują nostalgię za domem, w którym wychowali swoje dzieci, w którym mają tak wiele wspomnień, i biorą to do siebie, gdy agent prosi ich o zmianę jego wyglądu. Nie jest to jednak sprawa osobista i nie musi być przerażającym procesem. W przypadku domów, które wymagają inscenizacji, czasami potrzebne są tylko minimalne zmiany. Kiedy zrozumiesz sztukę stojącą za home stagingiem Warszawa, proces zatrudniania stager’a i korzyści płynące z doboru atrybutów domu, będziesz w stanie podjąć świadomą decyzję, czy inscenizacja jest właściwym wyborem w przypadku sprzedaży luksusowego domu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

one × one =