Plantacja borówki oferuje owoce najlepszej jakości?

Borówki amerykańskie ze Sławoszyna są popularnym wyborem owoców. Jeśli nie zbierałeś jagód wcześniej, może zająć 6-9 dni, aby uzyskać szybkość i jakość na poziomie, na którym zbierasz produktywnie. Nowi zbieracze borówek z miejsca jakim jest plantacja borówki powinni poświęcić co najmniej tydzień, aby naprawdę pracować nad swoją techniką i otoczeniem, nie poddawaj się w ciągu pierwszych kilku dni.

Większość prac związanych ze zbieraniem borówek na plantacji borówki jest wykonywana ręcznie, biorąc pod uwagę delikatną naturę i miękkość jagód. Wskazówki dotyczące zbierania jagód: Zawsze wybieraj pulchne, pełne jagody o jasnoniebieskoszarym kolorze. Borówka amerykańska ze Sławoszyna z jakimkolwiek odcieniem czerwieni nie dojrzała jeszcze w pełni. Jagody w kolorze białym i zielonym nie dojrzewają po zerwaniu; podczas Pamiętaj, że jagody, które już przekształciły się, czerwone, fioletowe lub niebieskie, zazwyczaj dojrzewają po zebraniu (upewnij się, że są przechowywane w temperaturze pokojowej, aby dojrzewały) w miejscu jakim jest plantacja borówki w Sławoszynie.

Im więcej owoców zbierzesz, tym lepiej sobie z tym poradzisz, a bycie szybkim i ostrożnym idzie w parze. Lubię jagody, ale nigdy ich nie kochałam. Prawdopodobnie reakcja na koszty, a także dlatego, że zbyt łatwo jest wrzucić do ust kwaśną jagodę, gdy kupujesz ją poza sezonem. Cenię ich odżywianie i zjem je, gdy będą dostępne. Zasadziłem nawet cztery „krzaki” na moim podwórku. Lekko używam słowa krzak, ponieważ są to małe rośliny i potrzebują kilku lat, zanim się zadomowią i wyprodukują znaczną ilość owoców. Walczę też o doskonalenie warunków uprawy w miejscu jakim jest plantacja borówki i dowiedziałem się, że mam przed domem mysz, która też lubi jagody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

four × four =